W dniu 17 czerwca 2019 r. nasze starszaki pożegnały się z przedszkolem

Nasze Motylki, Słoneczka i Stokrotki zaprezentowały się w programie tanecznym

Nasze Misie na wycieczce w "Ranczo Grapa"

Nasze Motylki, Słoneczka i Stokrotki odwiedziły zagrodę edukacyjną ,,Marianówek"

„Dzień Bez Zabawki” w naszym przedszkolu okazał się niezwykle twórczą zabawą dla najmłodszych.

W dniu 6 czerwca Iga Baryła odebrała nagrodę za zajęcie III miejsca w konkursie "Wiosna w moim mieście".

Radośnie, kolorowo i bajkowo było 1 czerwca w naszym przedszkolu. Dziecięca radość, zabawa i niespodzianki towarzyszyły naszym przedszkolakom podczas obchodów najmilszego dla nich święta Dnia Dziecka. Świętowaliśmy, aby poczuły się ważne i wyjątkowe.

Dzień Mamy i Taty to wyjątkowe święto,o którym pamiętają wszystkie dzieci.Przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców do Strzegomskiego Centrum Kultury na uroczysty koncert pt.,,Mama i Tata to najpiękniejsze słowa świata”.